Cepten kamera izleme

Güçlü Mobil
Yazılım

Mobil yazılımlarımız ile tüm güvenlik kontrolünüz telefonunuz ekranında ve parmaklarınızın ucunda...Nerede olursanız olun IPAD / IPHONE / ANDROİD telefonunuz ile tüm sisteminize erişebilmeniz için ihtiyacınız olan tek şey internet.

güvenlik kameraları

Full HD Görüntü
Kalitesi

Megapixel serisi Analog ve IP kamera sistemleri canlı izlemelerde ve playback’te kristal netliğinde resim kalitesinin yanında HD ve FULL HD görüntü kalitesine sahiptir. IP / HD kamera sistemlerimiz LCD ve LED ekranlarda en iyi görüntü kalitesine veren 1920×1080 FULL HD çözünürlüğe sahiptir.

kamera kayıt sistemi

Akıllı Kayıt
Teknolojisi

Akıll kayıt teknolojilerimiz HDD kullanımını optimize eder ve veri depolamada tasaruf sağlar.Sürekli veya harekete duyarlı kayıt seçenekleri ve akıllı kayıt arama özelliği zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

hepsi bir arada güvenlik

All in
One

All in One serisi IP ürünlerimizde izleyin, dinleyin, konuşun ve kaydedin tüm özellikler hepsi bir arada tek üründe.Alarm dedektörleri ile uyumlu çalışan bu sistemleri hayatınızı kolaştıracak.

gece görüşlü kameralar

Akıllı Işık
Kontrolü

Akıllı ışık duyarlılığına sahip ürünlerimiz doğru konumlandırma ile yetersiz ışık bulunan ortamlarda bile yüksek kalitede görüntüler elde eder.Kamera sistemlerimizin gece performansına şaşıracaksınız.

video bildirim servisi

Video Bildirim
Servisleri

En akıllı özel korumanız Push Video serisi ip güvenlik kameralarımız güçlü mobil gözetim yazılımları ile Iphone,Ipad ,Galaxy ve diğer Android cihazlar üzerinden video oynatma ve etkin bildirim sevki gibi gelişmiş uygulamalar içermektedir.

ip kamera sistemleri

Ip kamera sistemleri


Ip kamera sistemleri video sinyallerinin kamera üzerinde sayısal verilere dönüştürülmesi ve kamera üzerindeki network kartı aracılığıyla ağ üzerinden merkeze iletilmesi prensibiyle çalışan sistemlerdir.

Ip kamera sistemleri analog sistemlere göre daha stabil ve esnektir.Video sinyalleri sayısala döbüştürülür ve merkeze bu şekilde gönderilir.Bu nedenle görüntü herhangi bir kayba uğramaz.Kablo, mesafe ve diğer unsurlardan etkilenmediği için görüntüde parazit, düşük sinyal vs. gibi nedenlerle herhangi bir bozukluk yaşanmaz.Network ve ya internet hızına bağlı olarak ip kamera sistemleri verileri uzak mesafelere iletilebilir ve uzak sunuculara kayıt yapılabilir.

Ip kamera sistemleri esnek bir yapıya sahiptir ve bu nedenle daha komplike projelerde tercih edilir.Analog sistemlerde yüzlerce kamerayı bir merkezde toplamak ve entegre halde çalışmasını sağlamak ip sistemlere göre çok daha zordur.Bu nedenle avm'lerde, yollarda, şehir merkezlerinde, toplu ulaşımda, fabrikalarda çoğunlukla ip kamera sistemleri kullanılır.

Ip güvenlik kamerası


Ip güvenlik kamerası temel olarak video lensi, video sinyalini sayısal veriye dönüştüren ünite ve ağ ile iletişim kurulmasını sağlayan network kartından oluşur.Bu temel unsurların yanında kameranın özeliğine göre optik lens aparatları, görüntü ile ilgili diğer elektronik ya da mekanik üniteler içerebilir.

Analog kameralardan en büyük farkı kayıt cihazı gibi herhangi başka bir cihaza ihtiyaç duymadan direk mevcut ağınız ile iletişim kurabilmesidir.Kablolu yada kablosuz ip kameranızı ev ya da işyerinizin ağına dahil ederek kolayca kullanabilirsiniz.Ağınıza dahil ettiğiniz ip güvenlik kamerası modeminizden bir ip numarası alır ve bu ip ile mobil yada masaüstü tüm cihazlarınızdan görüntüleri izleyebilirsiniz.Hareket özelliği bulunan kameraları kontrol edebilir ve varsa ses özelliğini kullanabilirsiniz.

Video sinyali dijital dönüştürüldüğü için ip güvenlik kamerası net ve pürüzsüz bir görüntüye sahiptir.Çözünürlük değerleri analog kameralara göre çok daha yüksek olabilir.Analog kameralarda görüntü kalitesi kablo ve diğer unsurlara bağlıdır ama ip güvenlik kamerası sayısal sinyal üretir ve bu sinyaller herhangi bir diğer unsurdan etkilenmez.Görüntüler ip güvenlik kamerası üzerindeki sd kartlara yapılabilir.Uzak ya da lokal sunucu ve kayıt cihazlarına kayıt yapılabilir.

ip güvenlik kamerası
ip güvenlik kameraları

Yeni nesil ip güvenlik kameraları


Gelişen yazılım teknolojileri ile birlikte ip güvenlik kameraları birçok farklı amaç için kullanılmaya başlanmıştır.Trafik kontrolü, müşteri analizi, hareketli ya da hareketsiz cisimlerin takibi gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Dijital görüntü sağlayan ip güvenlik kameraları özel yazılımlar ile birçok farklı alanda kullanılmaktadır.Örneğin havalimanında uzun süre hareketsiz kalan bir cisim ip güvenlik kameralarına bağlı yazılım tarafından tespit edilerek uyarı bildirir.Emniyet şeridine giren aracın plakası ip güvenlik kameraları tarafından alınır.Müşterilerin en çok hangi reyonda zaman geçirdiği nelerle ilgilendiği gibi özellikler ile müşteri analizinde kullanılır.Şehirlerde yüz tanıma yazılımına bağlı ip güvenlik kameraları aranan kişiyi tespit edebilir.Trafik yoğunluğu otomatik olarak ölçülebilir.Buna benzer daha bir çok alanda ip güvenlik kameraları yaygın olarak kullanılmaktadır.

Analog ve IP güvenlik teknolojilerimiz hakkında daha detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Gelişmiş
mobil uygulamalar ile güvenliğinizi kolayca yönetin..


Kamera Uyarı Görseli

Güvenliğe ihtiyaç duyulan alanlarda caydırıcı özelliği olan Uyarı görselimizi aşağıdaki linklere tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


Mavi Görseli indir Kırmızı Görseli indir
kamera uyarı
kamera uyarı