Cepten kamera izleme

Güçlü Mobil
Yazılım

Mobil yazılımlarımız ile tüm güvenlik kontrolünüz telefonunuz ekranında ve parmaklarınızın ucunda...Nerede olursanız olun IPAD / IPHONE / ANDROİD telefonunuz ile tüm sisteminize erişebilmeniz için ihtiyacınız olan tek şey internet.

güvenlik kameraları

Full HD Görüntü
Kalitesi

Megapixel serisi Analog ve IP kamera sistemleri canlı izlemelerde ve playback’te kristal netliğinde resim kalitesinin yanında HD ve FULL HD görüntü kalitesine sahiptir. IP / HD kamera sistemlerimiz LCD ve LED ekranlarda en iyi görüntü kalitesine veren 1920×1080 FULL HD çözünürlüğe sahiptir.

kamera kayıt sistemi

Akıllı Kayıt
Teknolojisi

Akıll kayıt teknolojilerimiz HDD kullanımını optimize eder ve veri depolamada tasaruf sağlar.Sürekli veya harekete duyarlı kayıt seçenekleri ve akıllı kayıt arama özelliği zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

hepsi bir arada güvenlik

All in
One

All in One serisi IP ürünlerimizde izleyin, dinleyin, konuşun ve kaydedin tüm özellikler hepsi bir arada tek üründe.Alarm dedektörleri ile uyumlu çalışan bu sistemleri hayatınızı kolaştıracak.

gece görüşlü kameralar

Akıllı Işık
Kontrolü

Akıllı ışık duyarlılığına sahip ürünlerimiz doğru konumlandırma ile yetersiz ışık bulunan ortamlarda bile yüksek kalitede görüntüler elde eder.Kamera sistemlerimizin gece performansına şaşıracaksınız.

video bildirim servisi

Video Bildirim
Servisleri

En akıllı özel korumanız Push Video serisi ip güvenlik kameralarımız güçlü mobil gözetim yazılımları ile Iphone,Ipad ,Galaxy ve diğer Android cihazlar üzerinden video oynatma ve etkin bildirim sevki gibi gelişmiş uygulamalar içermektedir.

ahd kamera sistemleri

Ahd kamera sistemleri


Analog ya da AHD CCTV ( Kapalı devre kamera sistemi ) teknolojisi ile çalışan güvenlik kameralarının elde ettiği görüntüleri kapalı devre sistem üzerinden merkeze ilettiği sistemlerdir.

Ahd tanımı analog ile hd terimlerinin birleşiminden ortaya çıkmış olup eski tip düşük çözünürlüklü analog sistemlerin yerini almıştır.Bu sistemlerin eski analog sistem altyapısı ile çalışabilmesi en büyük avantajıdır.Ahd kamera sistemleri düşük çözünürlükte analog sistem sahibi kullanıcıların kablo alt yapısı değiştirmeden sistemini HD, Full HD ve ya Ultra HD sistemine dönüştürmesine olanak sağlar.

Ahd kamera sistemleri ile 720P - 1080P ve daha üstü netlikte görüntüler elde edilir.Görüntüler eski tip analog sistemlerdeki gibi coaxial kablolar ile merkeze iletilir.Merkezde izleme ve depolama için ahd kayıt cihazları kullanılır ve bu cihazlarda ahd özelliktedir.Ahd kayıt cihazlarıda tıpkı ahd kameralar gibi değişik çözünürlük değerlerine sahiptir.

Ahd güvenlik kamerası


Ahd yani analog hd güvenlik kamerası HD, Full HD ve Ulta HD yüksek netlikte görüntü sağlayan resim sensörlerine sahiptir.

Ahd güvenlik kamerası görüntü sensörleri analog hd görüntü sinyalleri üreterek bunları coax kablolar ile aktarır.Osd modülleri ile entegre çalışabilen bu kameralar üzerinden renk aydınlık ve diğer ayarlar yapılabilir.

Ahd güvenlik kamerası ürünlerinin en önemli avantajı eski analog sistem alt yapısını değiştirmeden yeni ahd kamera sistemleri dönüşümüne olanak sağlamasıdır.Bunun yanında ip güvenlik kamerası sistemlerine göre maliyet olarak daha uygundur ve bu nedenle yaygın olarak tercih edilen bir teknolojidir.Aşağıda paket halinde sunduğumuz ahd kamera sistemleri kampanyalarımızdan yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

güvenlik kamerası
güvenlik kameraları

Yeni nesil güvenlik kameraları


Yeni nesil güvenlik kameraları teknolojilerinin en önemli avantajı mobil yazılımlar ile entegre çalışarak kullanım kolaylığı sağlamasıdır.Gelişen bu mobil teknolojiler ile sizde güvenliğinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Yeni nesil hd güvenlik kameraları mobil cihazlarınız ile uyumlu çalışarak gelişmiş özellikler ve kullanım kolaylığı sağlar.Mobil cihazlar üzerinden görüntü ve ses aktarımı yapabilir, geçmiş kayıtları sesli olarak izleyebilir ve herhangi bir görüntünün kaydını mobil cihazınıza saklayabilirsiniz.Ip güvenlik kameraları teknolojileri ile yukarıda saydığımız özelliklerin yanı sıra akıllı video bildirim servisi, alarm entegrasyonu, çift yönlü ses,görüntülü hareket algılama bildirimi vs. gibi hayatınızı kolaylaştırıcak birçok farklı özelliğe sahip olabilirsiniz.

Analog ve IP güvenlik teknolojilerimiz hakkında daha detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Gelişmiş
mobil uygulamalar ile güvenliğinizi kolayca yönetin..

Paket kamera sistemleri

En ucuz 4 kameralı güvenlik sistemi

En ucuz 4 kameralı güvenlik sistemi

En ucuz 4 kameralı güvenlik sistemi paketi içeriğinde dome tip 4 adet güvenlik kamerası, kamera kayıt sistemi ve diğer aparatlar yer almaktadır.Sistem iç ve dış mekanlar için tasarlanmış olup kameraların bir kısmı iç bir kısmı dış mekanda da kullanılabilmektedir.Kamera ve kayıt cihazı 720P HD çözünürlüğe sahiptir.

4 kameralı güvenlik sistemi

4 kameralı güvenlik sistemi

4 kameralı güvenlik sistemi paketi içeriğinde bullet tip 4 adet güvenlik kamerası, kamera kayıt sistemi ve diğer aparatlar yer almaktadır.Sistem iç ve dış mekanlar için tasarlanmış olup kameraların bir kısmı iç bir kısmı dış mekanda da kullanılabilmektedir.Kamera ve kayıt cihazı 1080P Full HD çözünürlüğe sahiptir.

bebek bakıcı kamera sistemi

4 kameralı bebek bakıcı kamera sistemi

4 kameralı bebek bakıcı kamera sistemi paketi içeriğinde dome tip 4 adet güvenlik kamerası, kamera kayıt sistemi ve diğer aparatlar yer almaktadır.Sistem iç ve dış mekanlar için tasarlanmış olup kameraların bir kısmı iç bir kısmı dış mekanda da kullanılabilmektedir.Kamera ve kayıt cihazı 1080P Full HD çözünürlüğe sahiptir.


En ucuz 8 kameralı güvenlik sistemi

En ucuz 8 kameralı güvenlik sistemi

En ucuz 8 kameralı güvenlik sistemi paketi içeriğinde dome tip 8 adet güvenlik kamerası, kamera kayıt sistemi ve diğer aparatlar yer almaktadır.Sistem iç ve dış mekanlar için tasarlanmış olup kameraların bir kısmı iç bir kısmı dış mekanda da kullanılabilmektedir.Kamera ve kayıt cihazı 720P HD çözünürlüğe sahiptir.

8 kameralı güvenlik sistemi paketi

8 kameralı güvenlik kamera sistemi paketi

8 kameralı güvenlik kamera sistemi paketi içeriğinde dome ve bullet tip 8 adet güvenlik kamerası, kamera kayıt sistemi ve diğer aparatlar yer almaktadır.Sistem iç ve dış mekanlar için tasarlanmış olup kameraların bir kısmı iç bir kısmı dış mekanda da kullanılabilmektedir.Kamera ve kayıt cihazı 1080P Full HD çözünürlüğe sahiptir.

16 kameralı güvenlik sistemi

16 kameralı güvenlik sistemi paketi

16 kameralı bebek bakıcı kamera sistemi paketi içeriğinde dome ve bullet tip olmak üzere 16 adet güvenlik kamerası, kamera kayıt sistemi ve diğer aparatlar yer almaktadır.Sistem iç ve dış mekanlar için tasarlanmış olup kameraların bir kısmı iç bir kısmı dış mekanda da kullanılabilmektedir.Kamera ve kayıt cihazı 1080P Full HD çözünürlüğe sahiptir.


Kamera Uyarı Görseli

Güvenliğe ihtiyaç duyulan alanlarda caydırıcı özelliği olan Uyarı görselimizi aşağıdaki linklere tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


Mavi Görseli indir Kırmızı Görseli indir
kamera uyarı
kamera uyarı