16 Kameralı Güvenlik Sistemi


16 kameralı güvenlik sistemi

16 Kameralı Güvenlik Sistemi

16 kameralı güvenlik sistemi paketi içeriğinde bullet ya da dome tip 16 adet full hd güvenlik kamerası,profesyonel kamera kayıt sistemi ve diğer aparatlar yer almaktadır.Sistem iç ve dış mekanlar için tasarlanmış olup kameraların bir kısmı iç bir kısmı dış mekanda da kullanılabilmektedir.Kamera ve kayıt cihazı 1080P Full HD çözünürlüğe sahiptir.

Paket İçeriği

  • 16 adet ahd full hd dome ya da bullet tip güvenlik kamerası
  • 1 adet profesyonel seri ahd full hd dvr kayıt cihazı
  • 1 adet 4 TB harddisk
  • 1 adet güç ünitesi
  • 300 metreye kadar coaxial kamera sistemi kablosu
  • 32 adet BNC görüntü jak
  • 16 adet enerji jak
  • 30 metre plastik kablo kanalı

Tavsiye edilen kullanım alanları

Evlerde bebek bakıcı kamera sistemleri olarak ve aynı zamanda güvenlik amaçlı olarak kullanılabilir.Küçük ofis ve işyerlerinin açık ve kapalı alanlarında güvenlik ve izleme amacıyla kullabilir.


Paket kamera sistemleri

En ucuz 4 kameralı güvenlik sistemi

En ucuz 4 kameralı güvenlik sistemi

En ucuz 4 kameralı güvenlik sistemi paketi içeriğinde dome tip 4 adet güvenlik kamerası, kamera kayıt sistemi ve diğer aparatlar yer almaktadır.Sistem iç ve dış mekanlar için tasarlanmış olup kameraların bir kısmı iç bir kısmı dış mekanda da kullanılabilmektedir.Kamera ve kayıt cihazı 720P HD çözünürlüğe sahiptir.

4 kameralı güvenlik sistemi

4 kameralı güvenlik sistemi

4 kameralı güvenlik sistemi paketi içeriğinde bullet tip 4 adet güvenlik kamerası, kamera kayıt sistemi ve diğer aparatlar yer almaktadır.Sistem iç ve dış mekanlar için tasarlanmış olup kameraların bir kısmı iç bir kısmı dış mekanda da kullanılabilmektedir.Kamera ve kayıt cihazı 1080P Full HD çözünürlüğe sahiptir.

bebek bakıcı kamera sistemi

4 kameralı bebek bakıcı kamera sistemi

4 kameralı bebek bakıcı kamera sistemi paketi içeriğinde dome tip 4 adet güvenlik kamerası, kamera kayıt sistemi ve diğer aparatlar yer almaktadır.Sistem iç ve dış mekanlar için tasarlanmış olup kameraların bir kısmı iç bir kısmı dış mekanda da kullanılabilmektedir.Kamera ve kayıt cihazı 1080P Full HD çözünürlüğe sahiptir.


En ucuz 8 kameralı güvenlik sistemi

En ucuz 8 kameralı güvenlik sistemi

En ucuz 8 kameralı güvenlik sistemi paketi içeriğinde dome tip 8 adet güvenlik kamerası, kamera kayıt sistemi ve diğer aparatlar yer almaktadır.Sistem iç ve dış mekanlar için tasarlanmış olup kameraların bir kısmı iç bir kısmı dış mekanda da kullanılabilmektedir.Kamera ve kayıt cihazı 720P HD çözünürlüğe sahiptir.

8 kameralı güvenlik sistemi paketi

8 kameralı güvenlik kamera sistemi paketi

8 kameralı güvenlik kamera sistemi paketi içeriğinde dome ve bullet tip 8 adet güvenlik kamerası, kamera kayıt sistemi ve diğer aparatlar yer almaktadır.Sistem iç ve dış mekanlar için tasarlanmış olup kameraların bir kısmı iç bir kısmı dış mekanda da kullanılabilmektedir.Kamera ve kayıt cihazı 1080P Full HD çözünürlüğe sahiptir.

16 kameralı güvenlik sistemi

16 kameralı güvenlik sistemi paketi

16 kameralı bebek bakıcı kamera sistemi paketi içeriğinde dome ve bullet tip olmak üzere 16 adet güvenlik kamerası, kamera kayıt sistemi ve diğer aparatlar yer almaktadır.Sistem iç ve dış mekanlar için tasarlanmış olup kameraların bir kısmı iç bir kısmı dış mekanda da kullanılabilmektedir.Kamera ve kayıt cihazı 1080P Full HD çözünürlüğe sahiptir.